65 föremål
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
44m 56s
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 23 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK