35 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6d 9 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK