39 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
2d
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
7d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK