Kan inte nå servern
 
61 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 3 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 8 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 1 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.