41 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 1 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
24m 33s
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 tim 32m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK