34 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
23 tim 53m
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK