42 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 5 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Space Copenhagen, soffa, "Stay", Gubi, Danmark.
4d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
4 tim 20m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
5 tim 28m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK