41 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
3d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par "Nonnamaria", Flexform.
1d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 4 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
3 tim 8m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
4 tim 16m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK