Kan inte nå servern
 
51 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7 tim 54m
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp  1900-talets mitt.
2d 8 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.