Kan inte nå servern
 
12 föremål
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.