Kan inte nå servern
 
243 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 10 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 14 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 11 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 11 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 11 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 12 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 12 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 11 tim
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 13 tim
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 10 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 10 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 10 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 8 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 11 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 12 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 10 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 9 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 11 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 14 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 11 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 13 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 11 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 11 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 11 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.