Kan inte nå servern
 
243 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 9 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 12 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 9 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 9 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 9 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 10 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 10 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 10 tim
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 12 tim
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 8 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 8 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 8 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 7 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 10 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 11 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 8 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 7 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 10 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 12 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 9 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 12 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 10 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 9 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 9 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.