Kan inte nå servern
 
272 föremål
Bord sent 1900-tal.
3d 6 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 6 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 6 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 3 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 6 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 3 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 7 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 3 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 3 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.