272 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6 tim 28m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 4 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 7 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 5 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
1d
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 3 tim
Pall, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 3 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
4 tim 24m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 4 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 4 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3 tim 36m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 4 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
5d
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 6 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3 tim 26m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4 tim 42m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
4d 6 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 5 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 6 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 23 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK