266 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d
Lampbord, 1900-talets början.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
23 tim 46m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
2 tim 54m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 3 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 3 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
4d 1 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 1 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK