251 föremål
Bord, 2000-tal.
4d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
4d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Lådspegel, 1900-talets mitt.
6d
Lådspegel, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
6d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK