272 föremål
Byrå, 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d 2 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 3 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
4d 23 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
5d
Spegel, omkring 1900.
1 758 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
5d
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 1 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 5 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK