78 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Kina.
4d 4 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 5 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 5 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 5 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 5 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 5 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 5 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 5 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 tim 26m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK