78 föremål
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 4 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karmstolar 8 st Gemla "Cattelin" sent 1900-tal.
5d
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 4 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 4 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, sk "Kaptensbord", England, 1900-tal.
4m 45s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
16m 45s
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
4d 3 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 4 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 4 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 4 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 4 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 4 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK