272 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4 tim 19m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2 tim 33m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 4 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 2 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1 tim 27m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 1 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 5 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 2 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 1 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 2 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 3 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 4 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 4 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 21 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 tim 17m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
2 tim 15m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK