245 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 21 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 23 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 23 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 18 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
4d
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 21 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 18 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 21 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 19 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
3d 23 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 20 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
20 tim 41m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 20 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 19 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK