243 föremål
Soffbord, samtida.
4d 3 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 8 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 8 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 4 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
7 tim 40m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 9 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK