272 föremål
Bord sent 1900-tal.
3d 6 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 6 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 3 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 7 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 4 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 3 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK