272 föremål
Pall, 1900-tal.
2d 3 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 4 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 1 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d 4 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 3 tim
Pall, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
5d
Spegel, omkring 1900.
1 758 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, 1900-tal.
2d 7 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3 tim 26m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 6 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
4d 6 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 7 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK