Kan inte nå servern
 
24 föremål
Fåtöljer, 2 st, 1900-talets mitt.
4d
Fåtöljer, 2 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
185 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.