180 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 3 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
6m 3s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 23 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
23 tim 38m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d
Lampbord, 1900-talets början.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK