160 föremål
Soffa, Jio Möbler.
2d 16 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 15 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 16 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 15 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 15 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 16 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 13 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 14 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 14 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 15 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 17 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 17 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 16 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 16 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 14 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 13 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 16 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
15 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK