182 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 tim 1m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2 tim 11m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
2 tim 59m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3 tim 17m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5 tim 3m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
5 tim 9m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 1 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 2 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 2 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 2 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 3 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 3 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 3 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 3 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 3 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 5 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 2 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 2 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 2 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d 2 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 3 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 3 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
4d 3 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK