160 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 19 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 19 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 16 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 19 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 20 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 22 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 19 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
1d 19 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 20 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 20 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
18 tim 21m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 19 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 19 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 17 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 14 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 19 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 15 tim
Spegel, omkring 1900.
1 858 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
18 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 20 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 19 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
18 tim 47m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK