182 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6 tim 23m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 3 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4 tim 37m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 4 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 3 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3 tim 31m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
5d
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
4d 5 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 4 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 3 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 5 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
1d
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
4 tim 19m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
6 tim 29m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 3 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
3d 4 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 4 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 3 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 4 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 7 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 5 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK