182 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
6d
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord,
Swedish Modern,
6d
Bord, Swedish Modern,
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 20 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 21 tim
Spegel, omkring 1900.
1 758 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 22 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 2 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 1 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 1 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
4d 1 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 1 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 2 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK