248 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 7 tim
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 5 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 7 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6 tim 41m
Eldskärm, omkring 1900.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 3 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 7 tim
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 7 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 7 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK