248 föremål
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 7 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 8 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 10 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 7 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 7 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 8 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 5 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 2 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 8 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 7 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 10 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
3d 9 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
6 tim 18m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 10 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 10 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets första hälft.
7 tim 4m
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK