15 föremål
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
5d 2 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 1 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1 tim 29m
Matbord, 1960-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2 tim 9m
Sideboard, 1960-tal.
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK