Kan inte nå servern
 
1192 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
6d 2 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
2 305 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 2 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
6d 2 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
6d 2 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
6d 2 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 290 x 272 cm.
6d 2 tim
Matta, Kelim, ca 290 x 272 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
6d 3 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 3 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6d 3 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
6d 3 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
6d 3 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
6d 4 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
6d 4 tim
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
6d 4 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
6d 4 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
6d 4 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
6d 4 tim
Peter Dahl, Tre gracer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
6d 4 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
6d 4 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dansande Faun.
6d 4 tim
Dansande Faun.
Aktuellt bud
3 333 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
6d 5 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
6d 5 tim
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, Utan titel.
6d 5 tim
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.