1228 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
6d 5 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
1 234 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 5 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
6d 6 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
6d 6 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
6d 6 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 290 x 272 cm.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
6d 6 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 6 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
6d 7 tim
Timo Solin, Sittande modell.
650 SEK
Utropspris
12 000 SEK