1164 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
6d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
6d 3 tim
Zao Wou-ki, Composition.
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
6d 3 tim
Claes Eklundh, utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
7d
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
7d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
7d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
7d
Albert Johansson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
7d
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
7d
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
7d 1 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK