1108 föremål
William Wegman, "Friends".
4d 2 tim
William Wegman, "Friends".
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
5d 6 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Lindström, Grön figur med gula tänder.
4d 3 tim
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
4d 1 tim
Carin Nilson, Solbadare.
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
5d 4 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 3 tim
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 2 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
4d
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 4 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK