Kan inte nå servern
 
1401 föremål
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Säng, KA Roos, omkring år 2000.
7 tim 20m
Säng, KA Roos, omkring år 2000.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
6 tim 36m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
3d 7 tim
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roland Svensson, "Ett minne från...".
3d 3 tim
Roland Svensson, "Ett minne från...".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valerio Adami, "Fantasia per violino".
3d 3 tim
Valerio Adami, "Fantasia per violino".
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Hamlet".
4d 10 tim
Valerio Adami, "Hamlet".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, kelim, ca 206 x 150 cm.
9 tim 42m
Matta, kelim, ca 206 x 150 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
3d 2 tim
Helgonbildskåp/bordsvitrin, syneuropa, 1700-tal.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Indien, ca 367 x 280 cm.
7 tim 30m
Matta, Indien, ca 367 x 280 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1700-tal.
4d 5 tim
Slagbord, 1700-tal.
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Susanne Enhörning, skulptur Holländsk kvinna.
6d 6 tim
Susanne Enhörning, skulptur Holländsk kvinna.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, 1800-talets mitt. Empire.
1d 7 tim
Takampel, 1800-talets mitt. Empire.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
4 tim 15m
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, skåp, ” Herrgården”.
3d 5 tim
Carl Malmsten, skåp, ” Herrgården”.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean Fautrier, Liggande modell.
2d 8 tim
Jean Fautrier, Liggande modell.
Aktuellt bud 
1 125 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 5 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Swatch Olympic Legends Special.
3d 3 tim
Swatch Olympic Legends Special.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 383 x 247 cm.
10 tim 34m
Matta, Keshan, ca. 383 x 247 cm.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Ghom silke old/semiantik ca 131x78 cm.
3 tim 18m
Matta Ghom silke old/semiantik ca 131x78 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, unik vas, Kosta Boda.
2d 9 tim
Ulrica Hydman-Vallien, unik vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring 1800.
3d 5 tim
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring 1800.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Efva Attling, örhängen, tre par, silver.
3d 5 tim
Efva Attling, örhängen, tre par, silver.
Aktuellt bud 
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
3d 5 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Bakhtiari, ca 305 x 210 cm.
2d 8 tim
Matta, Bakhtiari, ca 305 x 210 cm.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
8 tim 6m
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
1d 8 tim
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
4d 10 tim
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Isfahan, Old, Ca 150 x 105 cm.
2d 6 tim
Matta, Isfahan, Old, Ca 150 x 105 cm.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, sk Vintage, ca 343 x 244 cm.
6d 7 tim
Matta, orientalisk, sk Vintage, ca 343 x 244 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Johann Conrad Seekatz, hans krets, Palatsinteriör.
2d 4 tim
Johann Conrad Seekatz, hans krets, Palatsinteriör.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry väska.
6d 4 tim
Mulberry väska.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
6d 8 tim
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
30 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
3 tim 25m
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Ljungberg, I växthuset.
6d 5 tim
Sven Ljungberg, I växthuset.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Tvätterskor.
2d 4 tim
Engelsk skola, 1800-tal, Tvätterskor.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pauline Delacroix-Garnier,  Parklandskap.
2d 4 tim
Pauline Delacroix-Garnier, Parklandskap.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
2 tim 42m
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Det dukade bordet".
2d 3 tim
Madeleine Pyk, "Det dukade bordet".
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, geometrisk komposition.
1d 6 tim
Olle Bonniér, geometrisk komposition.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
4 tim 10m
Fåtölj 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roberto Matta, "Pan, Ton Io".
1d 4 tim
Roberto Matta, "Pan, Ton Io".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
1d 9 tim
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Evert Lundquist, "Albergo, Nationale, Levanto".
4d 8 tim
Evert Lundquist, "Albergo, Nationale, Levanto".
Aktuellt bud 
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Köhler, "Tråna (Yearn)".
1d 3 tim
Peter Köhler, "Tråna (Yearn)".
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
2d 3 tim
Dusty Deco, soffa, "DD Frame", samtida.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
6 tim 10m
Mulberry, väska, "Bayswater".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel väska 1980-tal.
3d 10 tim
Chanel väska 1980-tal.
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
4d 10 tim
Collier, 18K guld, Italien.
Aktuellt bud 
13 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sadelväska Qashqai, ca 63 x 56 cm.
3d 1 tim
Sadelväska Qashqai, ca 63 x 56 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otte Sköld, "Kan kan".
4d 7 tim
Otte Sköld, "Kan kan".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Meshed, ca. 334 x 250 cm.
2d 6 tim
Matta, Meshed, ca. 334 x 250 cm.
Aktuellt bud 
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK