Kan inte nå servern
 
1125 föremål
Soffbord, samtida.
7d 2 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
6d
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6d
Omega, armbandsur, 35 mm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "John Hay".
2 tim 59m
Anders Zorn, "John Hay".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
1d
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
1d
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1m 2s
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Mannen med baggarna inuti".
1d
Linn Fernström, "Mannen med baggarna inuti".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
1d 23 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 305 cm.
1d
Matta, Kashmar, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Margit Jones, 5 st grafiska blad.
2d
Margit Jones, 5 st grafiska blad.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska.
3d 21 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
3d 22 tim
Siri Rathsman, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 21 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 21 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.