Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Bengt Olson, Utan titel.
3d 12 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 11 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 11 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
3d 15 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 12 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 15 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
2d 12 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
4d 8 tim
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
2d 14 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 11 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
5d 15 tim
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
4d 9 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d 15 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1d 11 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 15 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 13 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
5d 14 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
4d 8 tim
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AKAY, "Pleasure".
5 tim 29m
AKAY, "Pleasure".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
2d 13 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
2d 13 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
5 tim 14m
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
1d 14 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 423 x 297 cm.
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4d 12 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
2d 13 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
4d 10 tim
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 13 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
5d 12 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 13 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 12 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
1d 10 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.