1110 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
5d 2 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
5d 5 tim
Leif Engström, Utan titel.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 4 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
4d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
2d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
2d 3 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 2 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
1d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
5d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, viking.
3d 4 tim
Alice Nordin, viking.
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1d 2 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 6 tim
Enrico Baj, "Garofano".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 5 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
6d 3 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 6 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 347 x 250 cm.
1d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 5 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
4d 2 tim
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 5 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
3d 1 tim
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
3d 4 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 2 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
3d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 1 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK