1813 föremål
Soffa 1920-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Wirkkala, vas signerad och daterad Iittala 55.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer 2 st 1920-tal.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, silver Finland 1965.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 60-70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jenny Nordberg, spegel.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Albert Edelfelt, teckning signerad.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, ek.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK