1536 föremål
Mats Hådell, färglitografi, signerad 3/250.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K rödguld med briljantslipade diamanter,
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordsur, Frankrike, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordspendyl, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolex, Datejust, armbandsur, 36 mm.
22 001 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Martin Wickström, giclée, signerad 2/30.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, färglitografi, 1971, signerad 229/325.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK