Kan inte nå servern
 
1271 föremål
Philip von Schantz, Stilleben.
6d 3 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
6d 3 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
6d 3 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
6d 3 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 3 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
6d 3 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.