Kan inte nå servern
 
1260 föremål
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
4d 14 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
4d 14 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
4d 15 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
4d 15 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
4d 15 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
4d 15 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 15 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
4d 15 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
4d 15 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 16 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
4d 16 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 16 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
4d 17 tim
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 17 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Egron Lundgren, Spanjorska.
4d 17 tim
Egron Lundgren, Spanjorska.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
4d 17 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
4d 17 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
29 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
4d 17 tim
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
4d 18 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4d 18 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
4d 18 tim
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Heris mönster                                                             393 x 293 cm.
4d 18 tim
Matta, Heris mönster 393 x 293 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 18 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 19 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 18 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.