Kan inte nå servern
 
32 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
21 tim 25m
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 17 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 17 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
6d 20 tim
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d 17 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 21 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.