Kan inte nå servern
 
16 föremål
Arkivskåp 1950/60-tal.
6d 3 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp sent 1800-tal.
4d
Skåp sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 5 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.