Kan inte nå servern
 
55 föremål
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
1d 4 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4 tim 42m
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d 4 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.