Kan inte nå servern
 
14 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
2 701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
23 tim 39m
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
23 tim 25m
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
1d
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
23 tim 53m
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2 tim 25m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
23 tim 47m
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ishockeyspelare" gips.
1d
Arne Jones, relief, "Ishockeyspelare" gips.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
1d 1 tim
Arne Jones, relief, "Ros".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.