Kan inte nå servern
 
19 föremål
Stol, allmoge.
4 tim 9m
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
5d 4 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.