13 föremål
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
1d 6 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
1d 5 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK