49 föremål
Stol, allmoge.
5d 3 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
2d 5 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st, 1800-talets början.
6m 2s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
1d 7 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK