14 föremål
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
16 tim 26m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
2d 22 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 21 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK