Kan inte nå servern
 
1178 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 13 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 13 tim
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
1d 13 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 13 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
1d 13 tim
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 13 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.