1178 föremål
Leonard Forslund, "Chiffer".
2d 13 tim
Leonard Forslund, "Chiffer".
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2d 13 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
2d 13 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
2d 13 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 13 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
2d 14 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
2d 14 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
2d 14 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 14 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 14 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 14 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d 15 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
2d 15 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vilande odalisk.
2d 17 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
3d 12 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
3d 12 tim
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK