Kan inte nå servern
 
25 föremål
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
16 tim 23m
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
17 tim 21m
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.